Agrola 400 V3 SAD-O, Agrola 600 V3 SAD-O

Opryskiwacz sadownicze zawieszane Agrola 400 V3 SAD-O i Agrola 600 V3 SAD-O przeznaczone są przede wszystkim do niedużych specjalistycznych gospodarstw sadowniczych. Charakteryzują się wysoką jakością wykonania i użytych podzespołów. Doskonale sprawdza się w sadach karłowych i półkarłowych jak również plantacjach krzewów.

Przystawka wentylatorowa „okrągła”. Wentylator odwróconego ciągu powietrza z wirnikiem o średnicy 800mm i przekładnią 2-biegową (2+N). Szesnaście umieszczonych w szczelinie wylotowej głowic wielorozpylaczowych (2-rozpylaczowych).

Pompa - membranowo-tłokowa, wysokociśnieniowa produkcji renomowanej, włoskiej firmy Annovi&Reverberi, zapewnia pełen zakres ciśnień i wydajności cieczy potrzebnych do wykonania zabiegów ochrony roślin i prawidłowego mieszania cieczy w zbiorniku.
AR1203 o max. wydajności 116 l/min i max ciśnieniu 50 bar (max. robocze 20 bar)

Zawór sterujący - w zależności od potrzeb klientów proponujemy kilkay opcje wyposażenia:
By Matic - zawór ręczny 2-sekcyjny; umieszczony na długich przewodach zakuwanych ułatwiających montaż w pobliżu kabiny ciągnika.
Braglia - zawór elektromagnetyczny 2-sekcyjny z pulpitem wł. / wył. i manualnym zaworem regulacji ciśnienia umieszczonym na opryskiwaczu.
Elektrozawory Arag - zdalnie wyłączane sekcje (2 lub opcjonalnie 4) - zespół elektrozaworów: sekcje robocze, zawór główny, zawór regulacji ciśnienia) z zaworem proporcjonalnociśnieniowym, kompensacją ciśnienia i pulpitem sterowniczym.

Zbiornik -  polietylenowy składający się z trzech części: zbiornika na czystą wodę do mycia / płukania instalacji opryskiwacza po wykonanym zabiegu; i zbiornika na czystą wodę do mycia rąk i zbiornika głównego o pojemności nominalnej
- 400 litrów - Agrola 400 ...,
- 600 litrów - Agrola 600 ...,

Instalacja świetlna - oświetlenie dające widoczne z daleka światło jest niezbędnym dodatkiem podczas przejazdów drogami i pracy w nocy. Instalacja świetlna drogowa (wyposażenie opcjonalne) – tylne led’owe lampy zespolone (światła pozycyjne, kierunkowe, stop) + trójkąt wyróżniający maszyny wolnobieżne.
Instalacja świetlna robocza LED (wyposażenie opcjonalne) – zabudowane w rynience osłonowej wysokiej jasności taśmy LED lub segmenty soczewkowe wysokiej jasności LED

Wał Przegubowo-Teleskopowy - (wyposażenie opcjonalne) np.:WPT Agrola B43080Z6Z6;

Parametry
Zasięg oprysku: w pionie 4m, w poziomie 5m
Wydajność powietrza max.42 000 m3/h.
Zapotrzebowanie mocy Agrola 400 V3 SAD-O - 35-50KM | Agrola 600 V3 SAD-O - 4-50KM
Max. dopuszczlne obroty WOM 540 obr./min.
Max dopuszczalne ciśnienie w układzie cieczowym 20bar (2MPa)
Max dopuszczalna prędkość transportowa 15km/h

*- zapotrzebowanie mocy uzależnione jest od parametrów pracy; wydajności wentylatora i ciśnienia roboczego. W ternie górzystym czy podmokłym może wystąpić potrzeba zastosowania ciągników o większej mocy.
*- zasięg oprysku jest uzależniony od parametrów pracy, warunków pogodowych i "ulistnienia drzew"

Gabaryty
Agrola 400 V3 SAD-O - Wysokość - 1,35m | Szerokość - 1,3m | Długość – 1,6m
Masa własna - 325kg | Dopuszczalna masa całkowita - 790kg
Agrola 600 V3 SAD-O - Wysokość - 1,5m | Szerokość - 1,3m | Długość – 1,6m
Masa własna - 335kg | Dopuszczalna masa całkowita - 1000kg 
*- część z podanych wymiarów i parametrów może różnić się od rzeczywistych ze względu na typ użytego wyposażenia np typ zaworów itp.

- niektóre elementy opisane lub pokazane na zdjęciach są wyposażeniem opcjonalnym oferowanym za dodatkową opłatą..

* - producent zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian związanych z ciągłym doskonaleniem konstrukcji i wycofaniem poszczególnych modeli z produkcji.

Do góry