Agrola 600

Grupa opryskiwaczy Agrola 600 przeznaczona jest dla średniej wielkości gospodarstw rolnych. Charakteryzuje się wysoką jakością wykonania i użytych podzespołów.

Belka polowa - typu "pakiet” – o szerokości roboczej 12, 15 lub 18m składana / rozkładana ręcznie, podnoszona hydraulicznie. Stabilizacja belki mechaniczna w układzie trapezu z opcjonalną hydrauliczną korektą przechyłu. Oprawy pojedyncze lub potrójne rozmieszczone na rurce kwasoodpornej.

Pompa membranowo-tłokowa, produkcji renomowanej, włoskiej firmy Annovi&Reverberi. Model AR115bp o max. wydajności 114 l/min i max ciśnieniu 20 bar (max. robocze 10 bar) zapewnia pełen zakres ciśnień i wydajności cieczy potrzebnych do wykonania zabiegów Ś.O.R.

Zawór sterujący – w zależności od potrzeb klientów proponujemy trzy opcje wyposażenia:
ECM - zawór ręczny 3-sekcyjny; umieszczony z przodu na ramie opryskiwacza.
Arag z kompensacją ciśnienia - zawór manualny z kompensacją ciśnienia i działaniem proporcjonalnociśnieniowym w stosunku do obrotów WOM

Zbiornik - polietylenowy, dwubryłowy: zbiornik główny o pojemności nominalnej 600 litrów + zbiornik na czystą wodę do mycia rąk.

Rama i belka - specjalnie zaprojektowane z wysokiej jakości stali konstrukcyjnej, zabezpieczone przed agresywnym działaniem Ś.O.R. i korozją poprzez malowanie proszkowe.

Instalacja świetlna (wyposażenie opcjonalne) - oświetlenie dające widoczne z daleka światło jest niezbędnym dodatkiem podczas przejazdów drogami i pracy w nocy. Instalacja świetlna drogowa – tylne led’owe lampy zespolone (światła pozycyjne, kierunkowe, stop).

Wał Przegubowo-Teleskopowy - (wyposażenie opcjonalne) np.:WPT Agrola B43080Z6Z6;

Parametry:
Szerokość robocza: Agrola 600/12m ... - 12 metrów: Agrola 600/15m/... - 15 metrów; Agrola 600/18m/... - 18 metrów;
Zapotrzebowanie mocy: -
Max. dopuszczlne obroty WOM 540 obr./min.
Max dopuszczalne ciśnienie w układzie cieczowym 10bar (1MPa)
Max dopuszczalna prędkość transportowa 15km/h

*- zapotrzebowanie mocy uzależnione jest od parametrów pracy; wydajności i ciśnienia roboczego. W ternie górzystym czy podmokłym może wystąpić potrzeba zastosowania ciągników o większej mocy. 

Gabaryty:
Agrola 600/12m/M - Wysokość - m | Szerokość - m | Długość - m; 
Masa własna - kg | Dopuszczalna masa całkowita - kg;
Agrola 600/15m/M - Wysokość - m | Szerokość - m | Długość - m; 
Masa własna - kg | Dopuszczalna masa całkowita - kg;
Agrola 600/18m/M - Wysokość - m | Szerokość - m | Długość - m; 
Masa własna - kg | Dopuszczalna masa całkowita - kg;
*- część z podanych wymiarów i parametrów może różnić się od rzeczywistych ze względu na typ użytego wyposażenia np typ zaworów itp.

- niektóre elementy opisane lub pokazane na zdjęciach są wyposażeniem opcjonalnym oferowanym za dodatkową opłatą..

* - producent zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian związanych z ciągłym doskonaleniem konstrukcji i wycofaniem poszczególnych modeli z produkcji.

Do góry