Agrola Vertical-H

Opryskiwacz Agrola „Vertical - H” został wyposażony w zespół dwóch przystawek wentylatorowych (deflektorowych), z których dolna przystawka wentylatorowa napędzana jest po przez przekładnię dwubiegową z WOM ciągnika, od którego napędzany jest również układ hydrauliczny opryskiwacza napędzający górną przystawkę wentylatorową. Dzięki tego typu rozwiązaniu możliwa jest regulacja wysokości położenia górnego wentylatora, a tym samym uzyskujemy możliwość dostosowania zasięgu cieczy i powietrza praktycznie do każdej wysokości drzew w typowym sadzie. W zależności od opcji regulacja w zakresie od 1,8 do 2,6 m od poziomu ziemi do osi górnego wentylatora odbywa się za pomocą windy mechanicznej lub siłownika hydraulicznego.

Opryskiwacz Agrola „Vertical” powstał we współpracy z Zakładem Agroinżynierii Instytutu Sadownictwa i Kwiaciarstwa w Skierniewicach.

Agrola Vertical

Opryskiwacze sadownicze przyczepiane Agrola Vertical H

Agrola 1500v Vertical H Arag Agrola 1500v Vertical H Arag Agrola 1500v Vertical H Arag Agrola 1500v Vertical H Arag Agrola 1500v Vertical H Arag  Agrola 1500v Vertical H Arag

Do góry