Wydarzenia

Wesołych Świąt

Ciepłych, pełnych radosnej nadziei Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, a także mokrego dyngusa i wiosennego nastroju Życzą właściciele oraz pracownicy firmy AGROLA

Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska na dwudziestej piątej jubileuszowej edycji jednych z największych targów rolniczych w Polsce – na AgroTech.

Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie w dniach 13-14 lutego 2019 naszego stoiska na Horti-Tech (w tym roku połączonych z Międzynarodowymi Targami Agrotechniki Sadowniczej MTAS FruitPRO) w centrum targowym Targi Kielce. Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji.

Fotorelacja z TSW

Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie w dniach 9-10 stycznia 2019 naszego stoiska na Targach Sadownictwa i Warzywnictwa TSW, w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji i zapraszamy ponownie za rok.

.

Wesołych Świąt

Najserdeczniejsze życzenia szczęśliwych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności i sukcesów w nadchodzącym 2019 roku wraz z podziękowaniami za dotychczasową współpracę składają właściciele oraz pracownicy firmy AGROLA

W imieniu organizatorów jak i własnym zapraszamy na dwudziestą piątą już edycję jednych z największych targów rolniczych w Polsce – AgroTech. W szczególności zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska w hali namiotowej K numer K-35

 

W imieniu organizatorów jak i własnym zapraszamy na nową odsłonę targów HORTI-TECH i MTAS Fruit PRO. Połączone targi odbędą się w ośrodku wystawienniczym Targi Kielce w dniach13-14 lutego 2019r. Targom towarzyszyć będą konferencje tematyczne oraz wystawa maszyn. W wolnej chwili wszystkich zainteresowanych zapraszamy na nasze stoisko gdzie będzie można zapoznać się z ofertą produkowanych przez nas maszyn.

Zapraszamy na TSW

W imieniu organizatorów jak i własnym zapraszamy na kolejną edycję jednej z największych imprez targowych w branży sadowniczej i warzywniczej w kraju. Wzorem lat ubiegłych Targi Sadownictwa i Warzywnictwa TSW, odbędą się w Ptak Warsaw Expo. Targom towarzyszyć będą konferencje tematyczne oraz wystawa maszyn. W wolnej chwili wszystkich zainteresowanych zapraszamy na nasze stoisko gdzie będzie można zapoznać się z ofertą produkowanych przez nas maszyn.

Do góry