Pompy i akcesoria do pomp Annovi & Reverberi

Oferujemy bardzo szeroką gamę pomp przeponowo-tłokowych renomowanej, włoskiej firmy Annovi&Reverberi. Specjalnie przygotowana, odporna na agresywne działanie środków ochrony roślin seria pomp tej firmy charakteryzuje się dużą niezawodnością i trwałością.
Oprócz pomp do opryskiwaczy ciągnikowych napędzanych poprzez WOM ciągnika, oferujemy również pompy w zestawach z silnikami elektrycznymi, spalinowymi lub hydraulicznymi.

Pompy (wysokociśnieniowe) do opryskiwaczy sadowniczych

Większość pomp membranowo-tłokowych przeznaczonych do opryskiwaczy sadowniczych napędzanych z WOM ciągnika stanowi również element przeniesienia napędu do przystawki wentylatorowej. Specjalnie opracowana konstrukcja pomp do opryskiwaczy sadowniczych umożliwiająca uzyskanie pożądanych do prawidłowego oprysku ciśnień roboczych i wydajności cieczy już w średnim zakresie obrotów WOM zapewniając możliwość regulacji obrotów przekładni przystawki wentylatorowej a tym samym uzyskanie odpowiedniej wydajności powietrza.

W tabeli poniżej przedstawiono zestawienie kilku najczęściej stosowanych przez Agrolę w opryskiwaczach sadowniczych pomp.

Pompy do opryskiwaczy polowych

Pompy Annovi&Reverberii przeznaczone do opryskiwaczy polowych charakteryzuje wyjątkowa bezawaryjność i trwałość.

W tabeli poniżej przedstawiono zestawienie kilku najczęściej stosowanych przez Agrolę w opryskiwaczach polowych pomp.

W sprzedaży posiadamy również inne modele pomp firmy Annovi&Reverberii przeznaczonych do opryskiwaczy polowych.

Pompy i zestawy do opryskiwaczy ogrodniczych

Oprócz pomp napędzanych WOM ciagnka w ofercie mamy również  zestawy pomp z  silnikami elektrycznymi i spalinowymi przeznaczone głównie do opryskiwaczy ogrodniczych.

Oryginalne części do pomp Annovi & Reverberi

W sprzedaży posiadamy również dużą gamę oryginalnych części do pomp Annovi & Reverberii

Annovi & Reverberi jest wiodącym na świecie producentem pomp membranowych dla rolnictwa. Założona w 1958 roku w Modenie, w samym sercu dzielnicy włoskiej inżynierii, firma dzięki bogatej i zróżnicowanej ofercie obecna jest na pięciu kontynentach w ponad stu krajach.

Do góry