Oprawy rozpylaczy

Dostępne oprawy mosiężne do opryskiwaczy sadowniczych (oprwy produkowane przez firmy Arag, Braglia, Geoline) i polimerowe jedno lub wielorozpylaczowe do opryskiwaczy polowych (Arag, Braglia i inne)

Oprawy opryskiwaczy polowych

Oprawa przelotowa, pojedyncza typu RAU. Mocowana na przewodach elastycznych PVC w rynience za pomocą uchwytu metalowego RAU. Zawór przeciwkroplowy wbudowany wewnątrz oprawy. Króćce przewodów ∅​13. Kołpak do rozpylaczy płaskostrumieniowych.

Oprawa końcowa, pojedyncza typu RAU. Mocowana na przewodach elastycznych PVC w rynience za pomocą uchwytu metalowego RAU. Zawór przeciwkroplowy wbudowany wewnątrz oprawy. Króćce przewodów ∅​13. Kołpak do rozpylaczy płaskostrumieniowych.

Oprawa pojedyncza Braglia mocowana na rurkę ∅½' (∅ 21,3mm). Wpust metalowy ∅7mm. Zawór przeciwkroplowy umieszczony z boku oprawy. Kołpak do rozpylaczy płaskostrumieniowych.

Oprawa obrotowa, pojedyncza Arag mocowana na rurkę ∅½' (∅ 21,3mm). Wpust metalowy ∅10mm. Zawór przeciwkroplowy umieszczony z boku oprawy. Kołpak do rozpylaczy płaskostrumieniowych.

Oprawa końcowa, obrotowa, pojedyncza Arag mocowana na rurkę ∅½' (∅ 21,3mm). Zawór przeciwkroplowy z zaworem odcinającym umieszczony z boku oprawy. Kołpak do rozpylaczy płaskostrumieniowych.

Oprawa obrotowa, potrójna (3+STOP) Braglia mocowana na rurkę ∅½' (∅ 21,3mm). Wpust metalowy ∅7mm. Zawór przeciwkroplowy umieszczony z boku oprawy. Kołpak do rozpylaczy płaskostrumieniowych.

Oprawa obrotowa, potrójna (3+STOP) Arag mocowana na rurkę ∅½' (∅ 21,3mm). Wpust metalowy ∅10mm. Zawór przeciwkroplowy umieszczony z boku oprawy. Kołpak do rozpylaczy płaskostrumieniowych.

Oprawy opryskiwaczy sadowniczych

Oprawa mosiężna, obrotowa, pojedyncza mocowana za pomocą jarzemka na rurkę ∅½' (∅ 21,3mm). Zawór przeciwkroplowy umieszczony z boku oprawy. Kołpak do rozpylaczy wirowych.

Oprawa mosiężna, obrotowa, podwójna mocowana za pomocą jarzemka na rurkę ∅½' (∅ 21,3mm). Zawór przeciwkroplowy umieszczony z boku oprawy. Kołpak do rozpylaczy wirowych.

Oprawa mosiężna, obrotowa, potrójna mocowana za pomocą jarzemka na rurkę ∅½' (∅ 21,3mm). Zawór przeciwkroplowy umieszczony z boku oprawy. Kołpak do rozpylaczy wirowych.
Do góry