Belki do opryskiwaczy polowych

Belka polowa to jeden z najważniejszych podzespołów opryskiwacza polowego, dlatego belki polowe Agrola cechują się przemyślaną i niezawofną konstrukcją, W zależności od potrzeb proponujemy kilka typów belek.

10m / X i 12m / X - belki o szerokości roboczej 10 lub 12 metrów, składane / rozkładane ręcznie w tzw. „X”. Przystosowane do podnoszona windą mechaniczną (wciągarką). Ciecz robocza rozprowadzona elastycznym przewodem PVC umieszczonymi ]w osłonie tzw. "rynience" do opraw pojedynczych z wbudowanymi zaworami przeciwkroplowymi. Belki zabezpieczone przed agresywnym działaniem Ś.O.R. i korozją poprzez malowanie proszkowe lub warstwę ocynku (cynkowanie ogniowe).

Maksymalne ciśnienie robocze 10 bar
Masa własna kg
Wymiary: szerokość m| wysokość m| długość m

12m / pakiet - belka o szerokości roboczej 12 metrów, składana / rozkładana ręcznie w tzw. "pakiet", przystosowana zarówno do podnoszona windą mechaniczną (wciągarką) jak i podnoszenia hydraulicznego. Ciecz robocza rozprowadzona rurkami kwasoodpornymi do pojedynczych lub potrójnych opraw z zaworami przeciwkroplowymi. Belka montowana za pomocą cybantów do wózka ze stabilizacją. Elementy stalowe belki zabezpieczone przed agresywnym działaniem Ś.O.R. i korozją poprzez malowanie proszkowe. Dostępna również w zestawie z wózkiem i wysięgnikiem.

Maksymalne ciśnienie robocze 10 bar
Masa własna kg
Wymiary: szerokość m| wysokość m| długość m

15m / pakiet i 18m / pakiet – belki o szerokości roboczej 15 lub 18 metrów, składane / rozkładane ręcznie w tzw. "pakiet", przystosowane do podnoszenia hydraulicznego. Ciecz robocza rozprowadzona rurkami kwasoodpornymi do pojedynczych lub potrójnych opraw z zaworami przeciwkroplowymi. Belki montowane za pomocą cybantów do wózka ze stabilizacją. Elementy stalowe belek zabezpieczone przed agresywnym działaniem Ś.O.R.i korozją poprzez malowanie proszkowe. Belki dostępne również w zestawie z wózkiem i wysięgnikiem.

Maksymalne ciśnienie robocze 10 bar
Masa własna kg
Wymiary: szerokość m| wysokość m| długość m

Do góry