Agrola 200/55F

Opryskiwacze sadownicze zawieszane Agrola 200/55 wyróżniają się niewielkimi gabarytami i zwartą budową. Przeznaczone są przede wszystkim do specjalistycznych gospodarstw sadowniczych i ogrodniczych.

Agrola 200/55

Przystawka wentylatorowa „deflektorowa”. Wentylator tradycyjnego ciągu powietrza z wirnikiem o średnicy 550mm i przekładnią 1-biegową (1+N). Dwanaście umieszczonych w szczelinie wylotowej głowic wielorozpylaczowych (2-rozpylaczowych).

Pompa membranowo-tłokowa, wysokociśnieniowa produkcji renomowanej, włoskiej firmy Annovi&Reverberi. Model AR813 o max. wydajności 79 l/min i max ciśnieniu 50 bar (max. robocze 20 bar) zapewnia pełen zakres ciśnień i wydajności cieczy potrzebnych do wykonania zabiegów ochrony roślin i prawidłowego mieszania cieczy w zbiorniku.

Zawór sterujący – w zależności od potrzeb klientów proponujemy dwie opcje wyposażenia:
RM40 - zawór ręczny 2-sekcyjny; umieszczony z przodu na ramie opryskiwacza.
Braglia - zawór elektromagnetyczny 2-sekcyjny z pulpitem wł. / wył. i manualnym zaworem regulacji ciśnienia umieszczonym na opryskiwaczu.

Zbiornik o pojemności nominalnej 200 litrów, wykonany z wysokiej jakości polietylenu co zapewnia trwałość i odporność na uszkodzenia. 

Rama - specjalnie zaprojektowana z wysokiej jakości stali konstrukcyjnej, zabezpieczona przed agresywnym działaniem ŚOR i korozją poprzez cynkowanie ogniowe stanowi solidną, trwałą podstawę maszyny.

Instalacja świetlna - oświetlenie dające widoczne z daleka światło jest niezbędnym dodatkiem podczas przejazdów drogami i pracy w nocy. Instalacja świetlna drogowa (wyposażenie opcjonalne) – tylne led’owe lampy zespolone (światła pozycyjne, kierunkowe, stop) + trójkąt wyróżniający maszyny wolnobieżne.
Instalacja świetlna robocza LED (wyposażenie opcjonalne) – zabudowane w rynience osłonowej wysokiej jasności taśmy LED lub segmenty soczewkowe wysokiej jasności LED

Wał Przegubowo-Teleskopowy (wyposażenie opcjonalne) Np.: BP 7102051CE007007; (moment obrotowy 270Nm; długość 510mm) 
* - do napędu opryskiwaczy należy stosować ał przegubowo-teleskopowy posiadający znak CE i komplet osłon.

Parametry
Zasięg oprysku: w pionie 2,5m, w poziomie 4m
Wydajność powietrza max.16 000 m3/h.
Zapotrzebowanie mocy 20-25KM
Max. dopuszczlne obroty WOM 540 obr./min.
Max dopuszczalne ciśnienie w układzie cieczowym 20bar (2MPa)
Max dopuszczalna prędkość transportowa 15km/h

*- zapotrzebowanie mocy uzależnione jest od parametrów pracy; wydajności wentylatora i ciśnienia roboczego. W ternie górzystym czy podmokłym może wystąpić potrzeba zastosowania ciągników o większej mocy.
*- zasięg oprysku jest uzależniony od parametrów pracy, warunków pogodowych i "ulistnienia drzew"

Gabaryty
Agrola 200/55F - Wysokość - 1,2m | Szerokość - 0,8m | Długość – 1,15m
Masa własna - 150kg | Dopuszczalna masa całkowita - 375kg
*- część z podanych wymiarów i parametrów może różnić się od rzeczywistych ze względu na typ użytego wyposażenia np typ zaworów itp.

- niektóre elementy opisane lub pokazane na zdjęciach są wyposażeniem opcjonalnym oferowanym za dodatkową opłatą..

* - producent zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian związanych z ciągłym doskonaleniem konstrukcji i wycofaniem poszczególnych modeli z produkcji.

Opryskiwacz sadowniczy zawieszany Agrola 200/55F

Do góry