Wydarzenia

Wesołych Świąt

Ciepłych, pełnych radosnej nadziei Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, a także mokrego dyngusa i wiosennego nastroju Życzą właściciele oraz pracownicy firmy AGROLA

Ważna informacja

Informacja - siła wyższa 
Informacje dla Klientów i Sprzedawców wyrobów Agrola odnośnie zdarzenia siły wyższej w związku z pandemią wirusa SARS CoV-2.

AGROTECH 2020

Zmiana terminu targów AGROTECH
W związku z pogarszającą się sytuacją epidemiologiczną w kraju i rekomendacją Głównego Inspektora Sanitarnego, podjęto decyzję o przeniesieniu terminu targów AGROTECH

Opryskiwacz Agrola D9F wyposażony jest w bezkompromisową przystawkę wentylatorową. Wirnik o średnicy ponad 900mm umożliwia uzyskanie wydajności powietrza rzędu, aż 80 000 m3/h. Doskonale sprawdzi się w sadach tradycyjnych, plantacjach leszczyny czy chmielu.

Agrola 400 VT dzięki  praktycznym rozwiązaniom konstrukcyjnym doskonale sprawdzi się w małych, specjalistycznych gospodarstwach rolnych ceniących sobie komfort pracy  niezawodność sprzętu.

.

TSW 2020

Zapraszamy na jubileuszową, dziesiątą edycję Targów Sadownictwa i Warzywnictwa która odbędzie w dniach 15-16 stycznia 2020r.  w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie k/Warszawy.
Szczególnie zachęcamy do odwiedzenia naszego stoiska w „strefie maszyn” nr N8

Agrola K6 -  opryskiwacz z niską, deflektorową przystawką wentylatorową stworzony z myślą o sadach karłowych i plantacjach krzewów, szczególnie tych wymagających do oprysku większej wydajności powietrza.

.

Wesołych Świąt

Najserdeczniejsze życzenia szczęśliwych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności i sukcesów w nadchodzącym 2020 roku wraz z podziękowaniami za dotychczasową współpracę składają właściciele oraz pracownicy firmy AGROLA

Do góry