Agrola Aeris T

Grupa przyczepianych opryskiwaczy z pomocniczym strumieniem powietrza(PSP)  Agrola Aeris T przeznaczona do wykonywania zabiegów ŚOR w  uprawie truskawek na stołach pod osłonami. Agrola 1000 Aeris T A6D została wyposażona w belki podnoszone i składane / rozkładane hydraulicznie i możliwość ręcznej regulacji rozstawu dyfuzorów..

Przystawka wentylatorowa (PSP). Wentylator obustronnego ciągu powietrza z wirnikiem promieniowym o średnicy 550mm i przekładnią 2-biegową (2+N). Sześć rękawów powietrznych zakończonych dyfuzorami z dwoma  głowicami wielorozpylaczowymi (2-rozpylaczowymi).

Belka polowa z PSP - Belka polowa o szerokości 5,7-6,7m rozkładana hydraulicznie niezależnie stronami,podnoszona hydraulicznie (w zakresie od 1,45m do 2,25m), Belka stabilizowana mechanicznie z hydrauliczną korektą przechyłu, Rozstaw dyfuzorów Pomocniczego Strumienia Powietrza od środka tunelu 0,85-0,95m; 1,0-1,2m; 1,0-1,2m. regulowany ręcznie w zależności od potrzeb.

Pompa membranowo-tłokowa, wysokociśnieniowa produkcji renomowanej, włoskiej firmy Annovi&Reverberi. Model BHA130 o max. wydajności 127 l/min i max ciśnieniu 50 bar (max. robocze 20 bar) zapewnia pełen zakres ciśnień i wydajności cieczy potrzebnych do wykonania zabiegów ochrony roślin i prawidłowego mieszania cieczy w zbiorniku.

Zawór sterujący – w zależności od potrzeb klientów proponujemy kilka opcje wyposażenia:
Arag - zespół elektrozaworów (od 2 do 6-sekcje robocze, zawór główny, zawór regulacji ciśnienia) z zaworem proporcjonalnociśnieniowym, kompensacją ciśnienia i pulpitem sterowniczym.

Zbiornik wykonany z wysokiej jakości polietylenu zapewniającego trwałość i odporność na uszkodzenia, składa się z trzech części: zbiornika głównego o pojemności nominalnej 1000 l.,zbiornika na czystą wodę do mycia / płukania instalacji opryskiwacza po wykonanym zabiegu; i zbiornika na czystą wodę do mycia rąk,

Rama i zaczep - specjalnie zaprojektowana z wysokiej jakości stali konstrukcyjnej, zabezpieczona przed agresywnym działaniem ŚOR i korozją poprzez malowanie proszkowe stanowi solidną, trwałą podstawę maszyny.
Zaczep skrętny (kopiujący) - cynkowany ogniowo.

Półosie i koła - regulowany rozstaw półosi i odpowiedni dobór kół do terenu ma duży wpływ na stabilność maszyny dlatego proponujemy kilka typów ogumienia:
- koła 10.0/75-15,3

Instalacja świetlna - oświetlenie dające widoczne z daleka światło jest niezbędnym dodatkiem podczas przejazdów drogami i pracy w nocy. Instalacja świetlna drogowa – tylne led’owe lampy zespolone (światła pozycyjne, kierunkowe, stop) + trójkąt wyróżniający maszyny wolnobieżne.

Wał Przegubowo-Teleskopowy-  wał homokinetyczny (szerokokątny) Bondioli&Pavesi 460Nm, L=1010mm
* - do napędu opryskiwaczy należy stosować ał przegubowo-teleskopowy posiadający znak CE i komplet osłon.

- niektóre elementy opisane lub pokazane na zdjęciach są wyposażeniem opcjonalnym oferowanym za dodatkową opłatą..

* - producent zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian związanych z ciągłym doskonaleniem konstrukcji i wycofaniem poszczególnych modeli z produkcji.


    

    

    

Do góry