Sprzedaż edycji Agroli Vertical sygnowanej przez MLS została zakończona z uwagi na wyczerpanie limitu.

Z uwagi na duże zainteresowanie poszczególnymi opcjami wyposażenia wykorzystanymi w wersji MLS informujemy, iż część z nich dostępna jest jako wyposażenie opcjonalne / dodatkowe w wersji standardowej Agroli 2000v Vertical – L i nowej edycji Agroli 1500 Vertical


Agrola Vertical

Agrola Vertical to prekursor opryskiwaczy dwuwentylatorowych wykorzystujących odwrócony ciąg powietrza. Jego zalety i potencjał został szybko dostrzeżony prze liczne grono sadowników miedzy innymi przez członków Młodej Ligi Sadowników. Testy i konsultacje przeprowadzone z MLS’em zaowocowały powstaniem specjalnej limitowanej serii opryskiwaczy uwzględniającej potrzeby grupy.

Agrola Vertical-L

 

Limitowana edycja opryskiwaczy otrzymała również wyjątkowy design, najbardziej rzuca się w oczy kolorystyka w barwach narodowych.

 

Limitowana edycja opryskiwaczy otrzymała jeden z najnowocześniejszych na obecną chwilę zestawów sterujących z komputerem Bravo 300s dającym pełną kontrolę nad procesem oprysków. Dodatkowo na potrzeby optymalizacji czasu wykonywania zabiegu wprowadzono kilka dodatkowych udogodnień.

Przejdź do danych technicznych opryskiwacza: Agrola Vertical

Pobież folder opryskiwaczy Agrola Vertical lub Agrola Vertical by MLS

Do góry