Agrola PREMIUM

Rodzina opryskiwaczy ze zbiornikami 2500 lub 3000 litrów wyposażona w belkę typu BDL włoskiej firmy Bargam jest propozycją dla dużych gospodarstw i bardzo wymagających rolników. Belki o szerokości roboczej 18 lub 21 metrów z elektrohydraulicznie, niezależnie rozkładanymi ramionami, stabilizacją z wymuszeniem hydraulicznym i podnoszeniem hydraulicznym zapewnia duży komfort pracy..

Belka polowa - Belka BDL o szerokości roboczej 18 lub 21 metrów składana / rozkładana niezależnie stronami hydraulicznie "do przodu" wzdłuż opryskiwacza, podnoszona hydraulicznie. Mechaniczny układ stabilizacji belki z hydrauliczną korektą przechyłu. Potrójne oprawy rozpylaczy z zaworami przeciwkroplowymi rozmieszczone na rurce kwasoodpornej.

Pompa membranowo-tłokowa, produkcji renomowanej, włoskiej firmy Annovi&Reverberi, zapewnia pełen zakres ciśnień i wydajności cieczy potrzebnych do wykonania zabiegów ochrony roślin i prawidłowego mieszania cieczy w zbiorniku.
AR250bp o max. wydajności 250 l/min i max ciśnieniu 20 bar (max. robocze 10 bar) 

.,

Zawór sterujący – w zależności od potrzeb klientów proponujemy kilka opcje wyposażenia:
Elektrozawory Arag - zdalnie wyłączane (zawór główny, pięć zaworów sekcyjnych i regulacja ciśnienia) + kompensacja ciśnienia i działanie proporcjonalnociśnieniowe w stosunku do obrotów WOM.
Komputer Bravo 180s - urządzenie precyzyjnie sterujące dawką ŚOR w zależności od prędkości jazdy - elektrozawory Arag z przepływomierzem elektromagnetycznym, czujnikiem prędkości;
Komputer Bravo 300s - urządzenie precyzyjnie sterujące dawką ŚOR w zależności od prędkości jazdy - elektrozawory Arag z przepływomierzem elektromagnetycznym, czujnikiem prędkości.

Zbiornik - polietylenowy, trzybryłowy składa się z trzech części: zbiornika na czystą wodę do mycia / płukania instalacji opryskiwacza po wykonanym zabiegu; i zbiornika na czystą wodę do mycia rąk i zbiornika głównego o pojemności nominalnej 2500 lub 3000 litrów

Rama i zaczep - specjalnie zaprojektowana z wysokiej jakości stali konstrukcyjnej, zabezpieczona przed agresywnym działaniem ŚOR i korozją poprzez malowanie proszkowe, stanowi solidną, trwałą podstawę maszyny.
Do wyboru jedna z dwóch opcje zaczepów:
- zaczep prosty dolny,
- zaczep prosty górny,

Półosie i koła - regulowany rozstaw półosi i odpowiedni dobór kół są bardzo istotne w zależności od rodzaju upraw dlatego proponujemy kilka typów ogumienia:
- koła 11,2 x 42;

Instalacja świetlna - oświetlenie dające widoczne z daleka światło jest niezbędnym dodatkiem podczas przejazdów drogami i pracy w nocy. Instalacja świetlna drogowa – tylne led’owe lampy zespolone (światła pozycyjne, kierunkowe, stop) + trójkąt wyróżniający maszyny wolnobieżne.
Instalacja świetlna robocza LED (wyposażenie opcjonaln) e– wysokiej jasności segmenty soczewkowe wysokiej jasności LEDED, lub lampy soczewkowe pasowe LED.

Wał Przegubowo-Teleskopowy (wyposażenie opcjonalne)
- w przypadku opryskiwacza wyposażonego w zaczep prosty: np.:WPT Agrola B43110Z6Z6;  lub wał jednostronnie homokinetyczny np.: B&P BP71R4101CEWR7007;
* - w przypadku łączenia ciągnika z opryskiwacze wyposażonym w zaczep prosty, przegub homokinetyczny wału powinien być zamontowany od strony ciągnika,
* - do napędu opryskiwaczy należy stosować wał przegubowo-teleskopowy posiadający znak CE i komplet osłon.

Parametry
Zapotrzebowanie mocy 
Max. dopuszczlne obroty WOM 540 obr./min.
Max dopuszczalne ciśnienie w układzie cieczowym 10bar (1MPa)
Max dopuszczalna prędkość transportowa 15km/h

*- zapotrzebowanie mocy uzależnione jest głównie od warunków terenowych. W ternie górzystym czy podmokłym może wystąpić potrzeba zastosowania ciągników o większej mocy.

Gabaryty-
Agrola PREMIUM 2500/18m... - Wysokość - | Szerokość - | Długość – | Masa własna - | Dopuszczalna masa całkowita - ;
Agrola PREMIUM 2500/21m... - Wysokość - | Szerokość - | Długość – | Masa własna - | Dopuszczalna masa całkowita - ;
Agrola PREMIUM 3000/18m... - Wysokość - | Szerokość - | Długość – | Masa własna - | Dopuszczalna masa całkowita - ;- ;
Agrola PREMIUM 3000/21m... - Wysokość - | Szerokość - | Długość – | Masa własna - | Dopuszczalna masa całkowita - ;
*- część z podanych wymiarów i parametrów może różnić się od rzeczywistych ze względu na typ użytego wyposażenia np typ zaworów itp.

- niektóre elementy opisane lub pokazane na zdjęciach są wyposażeniem opcjonalnym oferowanym za dodatkową opłatą..

* - producent zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian związanych z ciągłym doskonaleniem konstrukcji i wycofaniem poszczególnych modeli z produkcji.

Do góry