Przystawki wentylatorowe

Przystawka wentylatorowa to jedna z najważniejszych części opryskiwacza, to od niej zależy rozprowadzenie pomocniczego strumienia powietrza i cieczy roboczej. Dzięki długoletniemu doświadczeniu i przeprowadzonym badaniom Agrola ma w swojej ofercie kilka przystawek wentylatorowych przeznaczonych do różnych typów sadów.

Art. 35 n.w.

Art. 35 n.w.

"Przystawką wentylatorową" Agrola Art. 35 n.w. przeznaczona jest głównie do oprysków sadów tradycyjnych. Charakteryzuje się dużą wydajnością wentylatora o “tradycyjnym ciągu” powietrza, dzięki czemu umożliwia oprysk wysoko prowadzonych drzew.

Art. 36 o.c.

Art. 36 o.c.

    "Przystawka wentylatorową Agrola Art. 36 o.c. przeznaczona jest przede wszystkim do oprysków sadów tradycyjnych. Dzięki zastosowaniu wentylatora o “odwrotnym ciągu” powietrza nie występuje wtórne zasysanie cieczy roboczej i liści.

Art. 65 Turbo

Art 65 Turbo

“Kolumnowa przystawka wentylatorowa Agrola Art. 65 Turbo przeznaczona jest do oprysków sadów karłowych i półkarłowych. Dzięki zastosowaniu wentylatora o “odwrotnym ciągu” powietrza i deflektorów kolumnowych kierujących pod odpowiednim kątem w stosunku do rzędu oprysk zwiększa się oszczędność cieczy roboczej.

Optimum

Optimum

“Kolumnowa przystawka wentylatorowa" Agrola Optimum dzięki zastosowaniu “kieszeniowych kierownic powietrza” sprawdza się doskonale zarówno w sadach karłowych, półkarłowych jak i tradycyjnych. Dodatkowo wentylator o “odwrotnym ciągu” powietrza i deflektory kolumnowe kierujące pod odpowiednim kątem w stosunku do rzędu oprysk zwiększają oszczędność cieczy roboczej.

Oprócz przystawek wentylatorowych naszej produkcji w ofercie posiadmy przystawki ewntylatorowe z wirnikiem "promieniowym" firmy Nobili. Przystawki tego typu przeznaczone są do oprysków plantacji krzewów lub sadów karłowych.

Do góry