Strona główna > Produkty > Części i akcesoria

Części i akcesoria

W ofercie posiadamy duży asortyment części i podzespołów do opryskiwaczy naszej produkcji jak również innych maszyn i opryskiwaczy opartych na najwyższej jakości podzespołach takich firm jak: Agrola; Arag; Geoline; Annovi&Reverberi; Bondioli&Pavesi; Lechler; TeeJet; Mueller-Elektronik; Braglia;

Pompy i części do pomp Annovi & Reverberi

Oferujemy bardzo szeroką gamę pomp przeponowo-tłokowych (tzw. membranowych)  firmy Annovi&Reverberi, przeznaczonych do opryskiwaczy sadowniczych, polowych i ogrodniczych. Pompy tej firmy. charakteryzują się dużą niezawodnością i trwałością. Oprócz pomp do opryskiwaczy ciągnikowych oferujemy również pompy w zestawach z silnikami elektrycznymi lub spalinowymi jak również kompletne opryskiwacze” taczkowe”.

W ofercie posiadamy również bardzo duży wybór oryginalnych części zamiennych firmy Annovi&Reverberi.

Zawory sterujące

Oferujemy duży wybór zaworów sterujących: do opryskiwaczy sadowniczych, polowych i ogrodniczych. Począwszy od manualnych zaworów: bez kompensacji ciśnienia, z kompensacją ciśnienia,  firm Annovi&Reverberi lub Arag poprzez elektrozawory z kompensacją ciśnienia i działaniu proporcjonalnym sterowanych pulpitem z poziomu kabiny ciągnika firmy Arag do elektrozaworów sterowanych tzw. „komputerem” (zestaw elektrozaworów z „komputerem (dostępne komputery firm Arag, TeeJet, Mueller-Elektronik)

W ofercie dostępne również oryginalne części zamienne do zaworów i elektrozaworów, manometry itp.

Filtry

Oferujemy dużą gamę części jak również kompletnych filtrów ssawnych i ciśnieniowych, o różnych przepustowościach i stopniu filtracji produkowanych przez firmę Arag.

Filtr ssawny to nielicząc sita wlewowego opryskiwacza pierwszy stopien filtracji cieczy roboczej, dlatego bardzo ważne jest by spełniał jak najlepiej swoje zadanie.  Przemyślana konstrukcja i wysoka jakość filtrów firmy Arag spełnia to zadanie. Filtr ssawny w znacznym stopniu poprawia żywotność pompy i zaworu sterującego eliminując problemy związane z dostaniem się do nich "ciał obcych".

Filtry ciśnieniowe to kolejny etap filtracji cieczy roboczej elimimujący drobne cząstki mogące ograniczyć lub zablokować przepływ przez sekcję rozpylaczy lub pojedynczy rozpylacz.

Osprzęt

Oferujemy duży wybór osprzętu do opryskiwaczy począwszy od elementów do „uzbrojenia” zbiorników tj. sit wlewowych; pokryw; mieszadeł hydraulicznych; urządzeń do mieszania proszku; urządzeń do płukania butelek i zbiorników; eżektorów do zasysania cieczy; poprzez przyłącza przewodów układu cieczowego opryskiwaczy tj. różnej średnicy plastikowych lub mosiężnych króćców, kolanek , nypli, redukcji, trójników, nakrętek, przetyczek, zaworów trójdrożnych. zaworów przelotowych i spustowych, kończąc na przekładniach, wentylatorach czy kompletnych belkach polowych i sadowniczych przystawkach wentylatorowych.

Przewody

Dysponujemy szeroką gamą przewodów gumowych i PCV produkowanych przez firmy Fagumit i Bradas. W ofercie między innymi przewody ssawne i tłoczne o różnych średnicach i zakresach ciśnień, przeznaczone do środków ochrony roślin, paliw, sprężonego powietrza, wody itp.

Oprawy rozpylaczy

Dostępne oprawy mosiężne do opryskiwaczy sadowniczych (oprwy produkowane przez firmy Arag, Braglia, Geoline) i polimerowe jedno lub wielorozpylaczowe do opryskiwaczy polowych (Arag, Braglia i inne)

Rozpylacze

Oferujemy najwyższej jakości rozpylacze firm Lechler lub TeeJet przeznaczone do opryskiwaczy sadowniczych: rozpylacze wirowe z wkładką ceramiczną (o strumieniu w kształcie stożka pustego w środku), rozpylacze eżektorowe z wkładką ceramiczną i polowych: rozpylacze płaskostrumieniowe, rozpylacze asymetryczne, rozpylacze dwustrumieniowe, , rozpylacze eżektorowe , rozpylacze płaskostrumieniowe szerokokątne, rozlewowe do RSM).

Części do wałów przegubowo-teleskopowych

Części do wałów przegubowo teleskopowych: osłony; połączenia teleskopowe na rurze profilowanej dwuzębnej (tzw “cytrynce”) lub trzyzębnej oraz tuleje i wałki z wielowypustem (”frezy”); widłaki zewnętrzne (zatrzaski) oraz widłaki wewnętrzne przystosowane do różnego typu połączeń teleskopowych; kompletne przeguby i krzyżaki.