Wydarzenia

Wesołych Świąt

Najserdeczniejsze życzenia szczęśliwych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności i sukcesów w nadchodzącym 2019 roku wraz z podziękowaniami za dotychczasową współpracę składają właściciele oraz pracownicy firmy AGROLA

W imieniu organizatorów jak i własnym zapraszamy na nową odsłonę targów HORTI-TECH i MTAS Fruit PRO. Połączone targi odbędą się w ośrodku wystawienniczym Targi Kielce w dniach13-14 lutego 2019r. Targom towarzyszyć będą konferencje tematyczne oraz wystawa maszyn. W wolnej chwili wszystkich zainteresowanych zapraszamy na nasze stoisko gdzie będzie można zapoznać się z ofertą produkowanych przez nas maszyn.

Zapraszamy na TSW

W imieniu organizatorów jak i własnym zapraszamy na kolejną edycję jednej z największych imprez targowych w branży sadowniczej i warzywniczej w kraju. Wzorem lat ubiegłych Targi Sadownictwa i Warzywnictwa TSW, odbędą się w Ptak Warsaw Expo. Targom towarzyszyć będą konferencje tematyczne oraz wystawa maszyn. W wolnej chwili wszystkich zainteresowanych zapraszamy na nasze stoisko gdzie będzie można zapoznać się z ofertą produkowanych przez nas maszyn.

Koncepcja budowy opryskiwaczy dwuwentylatorowych była próbą odpowiedzi na podwyższenie części owoconośnej w sadach. Projekt powstał we współpracy Agroli z Zakładem Agroinżynierii Instytutu Sadownictwa i Kwiaciarstwa w Skierniewicach...

Wszystkim Gościom serdecznie dziękujemy za przybycie na spotkanie. Mamy nadzieję, że przybliżyło ono Państwu historię, pozycję na rynku, profil produkcji jak również projekty, nad którymi obecnie pracuje firma AGROLA.

Wilga Fruit - jedna z prężnie rozwijających się, wysoko wyspecjalizowanych Grup Producentów Owoców i Warzyw, zrzeszająca 61 Udziałowców wybrała opryskiwacze, wózki do transportu skrzyniopalet i system aplikacji herbicydów Agrola

Najnowsza edycja Agroli Optimum - nowa konstrukcja zapewnia jeszcze lepsze osiągi, całkowicie przebudowany wlot powietrza zapewnia większy przepływ i praktycznie redukuje opory na ssaniu wentylatora.

Przejdź do danych technicznych opryskiwacza: Optimum

Projekt Malinowe Factory był doskonałą okazją do porównania najnowocześniejszych trendów w tunelowej produkcji malin. Umożliwiał kompleksowe zapoznanie się z procesami produkcji, ochrony i nawożenia oraz zbioru bardzo dużej gamy najlepszych odmian malin.

Do góry