Wydarzenia

W imieniu organizatorów jak i własnym zapraszamy na dwudziestą piątą już edycję jednych z największych targów rolniczych w Polsce – AgroTech. W szczególności zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska w hali namiotowej K numer K-35

 

Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie w dniach 13-14 lutego 2019 naszego stoiska na Horti-Tech (w tym roku połączonych z Międzynarodowymi Targami Agrotechniki Sadowniczej MTAS FruitPRO) w centrum targowym Targi Kielce. Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji.

Fotorelacja z TSW

Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie w dniach 9-10 stycznia 2019 naszego stoiska na Targach Sadownictwa i Warzywnictwa TSW, w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji i zapraszamy ponownie za rok.

.

Wesołych Świąt

Najserdeczniejsze życzenia szczęśliwych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności i sukcesów w nadchodzącym 2019 roku wraz z podziękowaniami za dotychczasową współpracę składają właściciele oraz pracownicy firmy AGROLA

W imieniu organizatorów jak i własnym zapraszamy na nową odsłonę targów HORTI-TECH i MTAS Fruit PRO. Połączone targi odbędą się w ośrodku wystawienniczym Targi Kielce w dniach13-14 lutego 2019r. Targom towarzyszyć będą konferencje tematyczne oraz wystawa maszyn. W wolnej chwili wszystkich zainteresowanych zapraszamy na nasze stoisko gdzie będzie można zapoznać się z ofertą produkowanych przez nas maszyn.

Zapraszamy na TSW

W imieniu organizatorów jak i własnym zapraszamy na kolejną edycję jednej z największych imprez targowych w branży sadowniczej i warzywniczej w kraju. Wzorem lat ubiegłych Targi Sadownictwa i Warzywnictwa TSW, odbędą się w Ptak Warsaw Expo. Targom towarzyszyć będą konferencje tematyczne oraz wystawa maszyn. W wolnej chwili wszystkich zainteresowanych zapraszamy na nasze stoisko gdzie będzie można zapoznać się z ofertą produkowanych przez nas maszyn.

Koncepcja budowy opryskiwaczy dwuwentylatorowych była próbą odpowiedzi na podwyższenie części owoconośnej w sadach. Projekt powstał we współpracy Agroli z Zakładem Agroinżynierii Instytutu Sadownictwa i Kwiaciarstwa w Skierniewicach...

Wszystkim Gościom serdecznie dziękujemy za przybycie na spotkanie. Mamy nadzieję, że przybliżyło ono Państwu historię, pozycję na rynku, profil produkcji jak również projekty, nad którymi obecnie pracuje firma AGROLA.

Do góry