Wydarzenia

TSW 2022

Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska podczas  Targów Sadownictwa i Warzywnictwa które odbyły się w dniach 12-13 stycznia 2022 w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie koło Warszawy.

Wesołych Świąt

Najserdeczniejsze życzenia szczęśliwych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności i sukcesów w nadchodzącym 2022 roku wraz z podziękowaniami za dotychczasową współpracę składają właściciele oraz pracownicy firmy AGROLA

Bravo 350 to nowy komputer linii „Precision forming” stworzony w celu osiągnięcia lepszej optymalizacji i wydajności pracy. Bravo 350 umożliwia uzyskanie jeszcze większej precyzji przynosząc tym samym korzyści nie tylko użytkownikom, ale także środowisku, ograniczając ilość stosowanych środków ochrony roślin. 

TSW 2022

Zapraszamy na dwunastą edycję Targów Sadownictwa i Warzywnictwa która odbędzie w dniach 12-13 stycznia 2022r.  w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie k/Warszawy.

Nekrolog

Z głębokim żalem i smutkiem żegnamy
ŚP. Szymona Niegowskiego

Zachęcamy do korzystania z tabel wydatków i kalkulatorów wydatków rozpylaczy, które w prosty sposób pozwalają dobrać parametry robocze.

Wesołych Świąt.

Ciepłych, pełnych radosnej nadziei Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, a także mokrego dyngusa i wiosennego nastroju Życzą właściciele oraz pracownicy firmy AGROLA

Ważna informacja!

Informacja - siła wyższa 
Informacje dla Klientów i Sprzedawców wyrobów Agrola odnośnie zdarzenia siły wyższej w związku z pandemią wirusa SARS CoV-2.

Do góry