Wydarzenia

TSW 2022

Zapraszamy na dwunastą edycję Targów Sadownictwa i Warzywnictwa która odbędzie w dniach 12-13 stycznia 2022r.  w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie k/Warszawy.

Zachęcamy do korzystania z tabel wydatków i kalkulatorów wydatków rozpylaczy, które w prosty sposób pozwalają dobrać parametry robocze.

Wesołych Świąt.

Ciepłych, pełnych radosnej nadziei Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, a także mokrego dyngusa i wiosennego nastroju Życzą właściciele oraz pracownicy firmy AGROLA

Ważna informacja!

Informacja - siła wyższa 
Informacje dla Klientów i Sprzedawców wyrobów Agrola odnośnie zdarzenia siły wyższej w związku z pandemią wirusa SARS CoV-2.

Cennik 2021

Uprzejmie informujemy o zmianie cennika na rok 2021. Nowy cennik będzie obowiązywał od dnia 01.02.2021r. Zmiany dotyczą cen jak również specyfikacji części z oferowanych maszyn.

Wesołych Świąt

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz zbliżającego się Nowego Roku pragniemy serdecznie podziękować za dotychczasową współpracę oraz złożyć Naszym Klientom, Przyjaciołom i Sympatykom moc gorących życzeń, zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności. 

AGROLA

Projekt – „Innowacyjny opryskiwacz dwuwentylatorowy z asymetryczną regulacją strumienia powietrza”

Opracowany w ramach projektu prototyp opryskiwacza sadowniczego wykorzystuje asymetryczną regulację strumienia powietrza, dzięki czemu pozwala na indywidualne sterowanie ilością powietrza na każdą ze stron. 

Nowy projekt

Informacja o dofinansowaniu projektu w ramach konkursu: Ścieżka dla Mazowsza/2019
Nr MAZOWSZE/0002/19

Projekt współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu: Ścieżka dla Mazowsza

Tytuł projektu:
Rodzina opryskiwaczy polowych z pomocniczym strumieniem powietrza

Do góry