Agrola GT4

Agrola GT4 to opryskiwacz herbicydowy stworzony z myślą o najbardziej wymagających sadownikach, ceniących sobie wysoką jakość i komfort pracy. Opryskiwacz został wyposażony w polietylenowy trzybryłowy zbiornik, włoską pompę AR70bp, sterowane zdalnie pulpitem z kabiny ciągnika zawory włoskiej firmy Braglia. W połączeniu z solidną ocynkowaną ogniowo ramą, składanym podestem, kółkami transportowymi i wysoką ergonomią zapewnia łatwość i komfort obsługi. Warto również wspomnieć, że dzięki niewielkiej szerokości wynoszącej 103cm opryskiwacz nie wystaje po za obrys większości popularnych ciągników sadowniczych.

Pompa membranowo-tłokowa, produkcji renomowanej, włoskiej firmy Annovi&Reverberi. Model AR70bp o max. wydajności 72 l/min i max ciśnieniu 20 bar (max. robocze 10 bar) zapewnia pełen zakres ciśnień i wydajności cieczy potrzebnych do wykonania zabiegów herbicydami i prawidłowego mieszania cieczy w zbiorniku.

Zawór sterujący – Braglia - zawór elektromagnetyczny 2-sekcyjny z pulpitem wł. / wył. i manualnym zaworem regulacji ciśnienia umieszczonym na opryskiwaczu.

Zbiornik wykonany z wysokiej jakości polietylenu zapewniającego trwałość i odporność na uszkodzenia, składa się z trzech części: zbiornika głównego o pojemności nominalnej 400 l.; zbiornika na czystą wodę do mycia / płukania instalacji opryskiwacza po wykonanym zabiegu; i zbiornika na czystą wodę do mycia rąk,

Rama - specjalnie zaprojektowana z wysokiej jakości stali konstrukcyjnej, zabezpieczona przed agresywnym działaniem ŚOR i korozją poprzez cynkowanie ogniowe stanowi solidną, trwałą podstawę maszyny.

Instalacja świetlna (wyposażenie opcjonalne) - oświetlenie dające widoczne z daleka światło jest niezbędnym dodatkiem podczas przejazdów drogami i pracy w nocy. Instalacja świetlna drogowa – tylne led’owe lampy zespolone (światła pozycyjne, kierunkowe, stop) + trójkąt wyróżniający maszyny wolnobieżne.

Wał Przegubowo-Teleskopowy (wyposażenie opcjonalne). Np.: Agrola B43080Z6Z6; (moment obrotowy 400Nm, długość 800mm) 
* - do napędu opryskiwaczy należy stosować ał przegubowo-teleskopowy posiadający znak CE i komplet osłon.

Parametry
Ilość wolnych wyjść do podłączenia belek - 2
Zapotrzebowanie mocy: -
Max. dopuszczlne obroty WOM 540 obr./min.
Max dopuszczalne ciśnienie w układzie cieczowym 10bar (1MPa)
Max dopuszczalna prędkość transportowa 15km/h

*- zapotrzebowanie mocy uzależnione jest od parametrów pracy; wydajności wentylatora i ciśnienia roboczego. W ternie górzystym czy podmokłym może wystąpić potrzeba zastosowania ciągników o większej mocy.
*- zasięg oprysku jest uzależniony od parametrów pracy, warunków pogodowych i "ulistnienia drzew"

Gabaryty
Wysokość - 1,75m | Szerokość - 1,03m | Długość - 1,0m; –
Masa własna - 135kg | Dopuszczalna masa całkowita - 590kg;
*- część z podanych wymiarów i parametrów może różnić się od rzeczywistych ze względu na typ użytego wyposażenia np typ zaworów itp.

- część z opisanych lub przedstawionych na zdjęciach podzespołów stanowi wyposażenie opcjonalne oferowane za dopłatą.

* - producent zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian związanych ze stałym doskonaleniem konstrukcji, lub wycofania poszczególnych modeli z produkcji.

Do góry