Agrola 400 / 10m / X; Agrola 400 / 12m / X;

Rodzina opryskiwaczy Agrola 400 przeznaczona jest przede wszystkim do niedużych gospodarstw rolnych. Opryskiwacze wyposażone są w belkę polową o szerokości roboczej 10 lub 12 metrów. Charakteryzują się wysoką jakością wykonania i użytych podzespołów. Opryskiwacze Agrola 400/10m/X, Agrola 400/12m/X wyposażone są w lekkiej konstrukcji belki typu "X" z oprawami rozmieszczonymi na przewodzie PCV w rynience.

Belka polowa - „X” – belka o szerokości roboczej 10 lub 12m składana / rozkładana ręcznie, podnoszona windą mechaniczną. Oprawy pojedyncze rozmieszczone na przewodzie PCV w rynience;

Pompa membranowo-tłokowa, produkcji renomowanej, włoskiej firmy Annovi&Reverberi. Model AR75bp o max. wydajności 69 l/min i max ciśnieniu 15 bar (max. robocze 10 bar zapewnia pełen zakres ciśnień i wydajności cieczy potrzebnych do wykonania zabiegów Ś.O.R.

Zawór sterujący – w zależności od potrzeb klientów proponujemy trzy opcje wyposażenia:
ECM - zawór ręczny 3-sekcyjny; umieszczony z przodu na ramie opryskiwacza.
Arag z kompensacją ciśnienia - zawór manualny z kompensacją ciśnienia i działaniem proporcjonalnociśnieniowym w stosunku do obrotów WOM

Zbiornik o pojemności nominalnej 400 litrów, wykonany z poliestru (żywicy) + oddzielny zbiornik na  czystą wodę do mycia rąk.

Rama i belka - specjalnie zaprojektowane z wysokiej jakości stali konstrukcyjnej, zabezpieczone przed agresywnym działaniem Ś.O.R. i korozją poprzez malowanie proszkowe (opcjonalnie Agrola z belką typu X cynkowanie ogniowe)

Instalacja świetlna (wyposażenie opcjonalne) - oświetlenie dające widoczne z daleka światło jest niezbędnym dodatkiem podczas przejazdów drogami i pracy w nocy. Instalacja świetlna drogowa – tylne led’owe lampy zespolone (światła pozycyjne, kierunkowe, stop).

Wał Przegubowo-Teleskopowy - (wyposażenie opcjonalne) np.:WPT Agrola B43080Z6Z6;

Parametry:
Szerokość robocza: Agrola 400/10m ... - 10 metrów: Agrola 400/12m/... - 12 metrów;
Zapotrzebowanie mocy: -
Max. dopuszczlne obroty WOM 540 obr./min.
Max dopuszczalne ciśnienie w układzie cieczowym 10bar (1MPa)
Max dopuszczalna prędkość transportowa 15km/h

*- zapotrzebowanie mocy uzależnione jest od parametrów pracy; wydajności i ciśnienia roboczego. W ternie górzystym czy podmokłym może wystąpić potrzeba zastosowania ciągników o większej mocy. 

Gabaryty
Agrola 400/10m/X - Wysokość - 1,54m | Szerokość - 2,2m | Długość - 1,2m;
Masa własna - 170kg | Dopuszczalna masa całkowita - 585kg;
Agrola 400/12m/X - Wysokość - m | Szerokość - m | Długość - m;
Masa własna - 175kg | Dopuszczalna masa całkowita - 590kg;
*- część z podanych wymiarów i parametrów może różnić się od rzeczywistych ze względu na typ użytego wyposażenia np typ zaworów itp.

- niektóre elementy opisane lub pokazane na zdjęciach są wyposażeniem opcjonalnym oferowanym za dodatkową opłatą..

* - producent zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian związanych z ciągłym doskonaleniem konstrukcji i wycofaniem poszczególnych modeli z produkcji.

Do góry