Agrola 400ex herbicyd

Rodzina opryskiwaczy polowych "Agrola 400ex herbicyd" przeznaczona jest do oprysków herbicydami w sadach. Dzięki unikalnej konstrukcji i wysokiej jakości podzespołom opryskiwacze tego typu można agregować praktycznie z każdego typu belkami herbicydowymi czy lancami ręcznymi. W połączeniu z dwustronnymi belkami herbicydowymi Agrola zapewniają szybki i precyzyjny oprysk.

Agrola 400ex herbicyd

Pompa membranowo-tłokowa, produkcji renomowanej, włoskiej firmy Annovi&Reverberi. Model AR70bp o max. wydajności 72 l/min i max ciśnieniu 20 bar (max. robocze 10 bar) zapewnia pełen zakres ciśnień i wydajności cieczy potrzebnych do wykonania zabiegów herbicydami i prawidłowego mieszania cieczy w zbiorniku.

Zawór sterujący – ECM  - wysokiej jakości manualny zawór sterujący firmy Annivi&Reverberi. 
Wyposażenie opcjonalne -Braglia - zawór elektromagnetyczny 2-sekcyjny z pulpitem wł. / wył. i manualnym zaworem regulacji ciśnienia umieszczonym na opryskiwaczu. 
Wyposażenie opcjonalne - Arag - zespół elektrozaworów (2-sekcje robocze, zawór główny, zawór regulacji ciśnienia) z zaworem proporcjonalnociśnieniowym, kompensacją ciśnienia i pulpitem sterowniczym.

Zbiornik o pojemności nominalnej 400 litrów, wykonany z poliestru (żywicy) + oddzielny zbiornik na  czystą wodę do mycia rąk.

Rama - specjalnie zaprojektowana z wysokiej jakości stali konstrukcyjnej, zabezpieczona przed agresywnym działaniem ŚOR i korozją poprzez cynkowanie ogniowe stanowi solidną, trwałą podstawę maszyny.

Instalacja świetlna (wyposażenie opcjonalne) - oświetlenie dające widoczne z daleka światło jest niezbędnym dodatkiem podczas przejazdów drogami i pracy w nocy. Instalacja świetlna drogowa – tylne led’owe lampy zespolone (światła pozycyjne, kierunkowe, stop) + trójkąt wyróżniający maszyny wolnobieżne.

Wał Przegubowo-Teleskopowy - (wyposażenie opcjonalne) np.:WPT Agrola B43080Z6Z6;

Parametry
Ilość wolnych wyjść do podłączenia belek - 2
Zapotrzebowanie mocy: -
Max. dopuszczlne obroty WOM 540 obr./min.
Max dopuszczalne ciśnienie w układzie cieczowym 10bar (2MPa)
Max dopuszczalna prędkość transportowa 15km/h

*- zapotrzebowanie mocy uzależnione jest od parametrów pracy; wydajności wentylatora i ciśnienia roboczego. W ternie górzystym czy podmokłym może wystąpić potrzeba zastosowania ciągników o większej mocy.
*- zasięg oprysku jest uzależniony od parametrów pracy, warunków pogodowych i "ulistnienia drzew"

Gabaryty
Wysokość - 1,4m | Szerokość - 1,17m | Długość - 1,15m; –
Masa własna - -110kg | Dopuszczalna masa całkowita -525 kg;
*- część z podanych wymiarów i parametrów może różnić się od rzeczywistych ze względu na typ użytego wyposażenia np typ zaworów itp.

- niektóre elementy opisane lub pokazane na zdjęciach są wyposażeniem opcjonalnym oferowanym za dodatkową opłatą..

* - producent zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian związanych z ciągłym doskonaleniem konstrukcji i wycofaniem poszczególnych modeli z produkcji.

Do góry